yuniorska-zbirna-ukrayini-triumfuvala-na-kubku-rozvitku-u-minsku

Юніорська збірна України тріумфувала на Кубку розвитку у Мінську

• 8349 переглядiв

КИЇВ. 29 січня. УНН. Українська збірна 17-річних під керівництвом Олега Кузнецова у вирішальному поєдинку міжнародного турніру – Кубок розвитку, що проходив у столиці Білорусі, обіграли однолітків з Ізраїлю, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФФУ.

У вирішальному матчі турніру "синьо-жовті" в нелегкій боротьбі обіграли Ізраїль із рахунком 2:1. Обидва м'ячі українці забили в результаті виконання стандартних положень. На 50-й хвилині після влучання Волошиним у штангу м'яч у ворота добив Сікан. На 64-й хвилині Волошин же став автором гольового пасу. Його подачу зі штрафного на ближній стійці замкнув Надольський 2:0. Все, що змогли зробити ізраїльтяни, так це на 78-й хвилині скоротити розрив - 2:1.

Варто зазначити, що на шляху до тріумфу команда Кузнецова здобула п'ять перемог, при цьому забивши у ворота суперників 13 м'ячів, а пропустивши лише три.

Зауважимо, що на Кубку розвитку цьогоріч виступило 12 європейських юнацьких збірних (футболісти 2001 року народження).

Як повідомляв УНН, збірна України U-17 здобула третю поспіль перемогу на Кубку розвитку у Мінську.