zbirna-futbolista-dinamo-svyatkuvala-pershu-peremogu-na-chs-2018

Збірна футболіста "Динамо" святкувала першу перемогу на ЧС-2018

• 14128 переглядiв

КИЇВ. 17 червня. УНН. Заключний матч третього змагального дня чемпіонату світу з футболу завершився перемогою збірної Хорватії над Нігерією, яка і очолила групу D за підсумками першого туру, повідомляє УНН.

На 14 хвилині Перішич був близький аби забити — його удар пролетів в сантиметрах над поперечиною. Згодом розіграш кутового закінчився автолом нігерійця Етебо. Крапку у протистоянні у другій половині поставив Лука Модріч, який реалізував пенальті через порушення правил на Манджукічі — 2:0.

Колишній футболіст київського “Динамо” Домагой Віда провів на полі усі 90 хвилин. Натомість нинішній представник команди Хацкевича Йосип Піварич просидів усю гру в запасі.

Зазначимо, що попереду нігерійців чекає матч з Ісландією, а хорватів — зустріч з Мессі і компанією (Аргентина).