zbirna-ukrainy-z-dziudo-zavoiuvala-11-nahorod-na-kubku-yevropy-v-latvii

Збірна України з дзюдо завоювала 11 нагород на Кубку Європи в Латвії

• 53411 переглядiв

Збірна України з дзюдо завоювала 11 нагород, у тому числі 1 золоту, 2 срібні та 8 бронзових, посівши 4-е місце на Кубку Європи в Ризі, Латвія.

Збірна України з дзюдо посіла 4 місце загальнокомандне місце на Кубку Європи в Латвії, виборовши 11 нагород. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.

Українські дзюдоїсти здобули 11 нагород на Кубку Європи у Ризі.

За два дні змагань Заур Дуньямалієв виборов золото у категорії (-100 кг), Олексій Болдирєв (-90 кг) та Сергій Неботов (-73 кг) одержали срібло, а бронзові медалі отримали Владислав Колобов (-81 кг) , Станіслав Гунченко (-90 кг), Каріім Нурієв (-100 кг), Микола Грибик +100 кг), Алєксєй Моісєєв (+100 кг), Руслана Булавіна (+78 кг), Анастасія Чижевська (-57 кг) та Анастасія Антіпіна (-63 кг).

Додамо

Українська збірна завоювала четверте загальнокомандне місце на турнірі.

Нагадаємо

Українські гімнастки завоювали 19 медалей на міжнародному турнірі зі спортивної гімнастики AGF TROPHY в Баку, Азербайджан.

Українські гімнасти здобули 19 медалей на міжнародному турнірі у Азербайджані17.03.24, 19:41 • [views_0]