zbirna-ukrayini-peremogla-ispaniyu-u-vidbori-na-chs-2019

Збірна України перемогла Іспанію у відборі на ЧС-2019

• 13714 переглядiв

КИЇВ. 14 вересня. УНН. У київському “Палаці Спорту” відбувся перший поєдинок за участі збірної України у другому відбірковому етапі до чемпіонату світу з баскетболу 2019-го року. Суперником “жовто-блакитних” став трикратний чемпіон Європи Іспанія, передає кореспондент УНН.

На старті зустрічі українці змогли здивувати суперників та піти у відрив 15:8. Головною зіркою стартових хвилин виявився новачок “Лос-Анджелес Лейкерс” Святослав Михайлюк, який набрав сім очок з яких два дальні потрапляння.

Далі господарі розвинули свій успіх (27:14). Варто згадати кілька ефектних слем-данків Олексія Леня. Проте центровий “Атланти Гокс” припустився шести поспіль промахів з лінії штрафних. До кінця першої половини іменитий супротивник намацав ниті гри та пішов на велику перерву з лише двома очками відставання — 36:34.

Надалі довгий час була доволі рівна боротьба на паркеті допоки в заключній чверті команда Мурзіна не зуміла відірватися у рахунку до 5 очок. Іспанці не могли бодай зрівняти цифри, а в останні хвилини “жовто-блакитні” покращили різницю — 76:65.

Відзначимо, що найкращими у складі переможців стали — Святослав Михайлюк — 22 очки, 3 передачі, 3 підбирання, Кравцов 13 + 4 підбирання, Лукашов 11 + 5 передач, Лень 8 + 5 підбирань.

За Іспанію Колом набрав 15 балів + 4 пр, Родрігес додав 12 очок.

В інших матчах групи Туреччина розібралася із Чорногорією 79:69, а Латвія обіграла Словенію 85:74.

Зауважимо, що Україна має в активі 4 виграші при 3 поразках і посідає 4 рядок групи І. Іспанія з 6 перемогами і 1 поразкою продовжує лідирувати.