zbirna-ukrayini-u-17-zdobula-tretiy-pospil-vigrash-na-kubku-rozvitku-u-minsku

Збірна України U-17 здобула третю поспіль перемогу на Кубку розвитку у Мінську

• 11678 переглядiв

КИЇВ. 26 січня. УНН. В Мінську юнацька збірна України (гравці 2001 року народження) провела третій матч групового раунду на турнірі Кубок розвитку, інформує УНН з посиланням на прес-службу ФФУ.

У поєдинку з грузинами “синьо-жовті” в чергове відзначились м’ячем у дебюті зустрічі. На 7-й хвилині точним пострілом зі штрафного забив Волошин. Після цього українці віддали ініціативу супернику, час від часу проводили швидкі контратаки. Близьким до успіху був Шулянський, але півзахисник не зміг переграти воротаря суперників. Також і наш кіпер Нещерет не раз рятував команду.

Другий тайм знову почався з атак збірної Грузії, але її азарт на 59-й хвилині загасив Сікан, який вразив ворота після сольного проходу. Втім, грузини за дві хвилини змогли скоротити розрив у рахунку (Кварацхелія). Інтригу на 65-й хвилині вбив Шулянський ударом з кута штрафного майданчика — 3:1.

Склад України (U-17): Нещерет, Мудрик, Ауссі, Хондак, Ярош, Підручний, Бодня, Надольський (Мельнійчук, 41), Волошин (Желізко, 63), Шулянський (Данилюк, 79), Сікан (Варяник, 71).

Зауважимо, що раніше “синьо-жовті” розгромили Молдову 4:0 та обіграли Казахстан 3:1.

Відзначимо, що перемога у квартеті дозволила збірній України зіграти в матчах за 1–3 місця, найближчий з яких відбудеться 27 січня проти того, хто програє в парі Білорусь — Ізраїль.

Додамо, що за розподіл з 10 по 12 місця зійдуться 17-річні футболісти з Росії та Фінляндії, за 7-9 місця призначена гра Литва — Ісландія, а за 4-6 Бельгія боротиметься проти Словаччини.