zbirna-ukrayini-u-19-zaznala-pershoyi-porazki-pid-kerivnitstvom-v-yezerskogo

Збірна України U-19 зазнала першої поразки під керівництвом В.Єзерського

• 13694 переглядiв

КИЇВ. 28 лютого. УНН. Юнацька збірна команда України, сформована з гравців 1998 року народження, поступилася у товариському матчі на навчально-тренувальному зборі одноліткам з Ізраїлю з рахунком 1:3, передає УНН з посиланням на ФФУ.

У середині першого тайму команда Володимира Єзерського отримала 11 метровий удар у власні ворота, залишившись при цьому у меншості. Таким чином ізраїльська команда відкрила рахунок у матчі.

З 50-ї по 60-ту хвилину юнаки з Землі Обітованої ще двічі розписалися у воротах «синьо-жовтих», причому третій гол наша команда знову пропустила з пенальті. Ложкою меду в бочці дьогтю для українців стало взяття воріт на 71-й хвилині, автором якого став Біленький – 1:3.

Додамо, 2 березня о 13:30 за київським часом українська команда зіграє другий контрольний матч із однолітками з Ізраїлю.

Нагадаємо, В.Єзерський очолив збірну України U-19.