zbirna-ukrayini-vtratila-shansi-na-vikhid-do-chs-2018-z-zhinochogo-voleybolu

Збірна України втратила шанси на вихід до ЧС-2018 з жіночого волейболу

• 12346 переглядiв

КИЇВ. 3 червня. УНН. Збірна України поступилися збірній Голландії в матчі 2-го раунду кваліфікації чемпіонату світу-2018, який проходить в Баку, та втратили шанси на потрапляння у фінальну частину змагань, інформує УНН з посиланням на Федерацію волейболу України.

Волейболістки збірної України дали бій одній з кращих команд планети — збірній Голландії, але програли. Підопічні Гарія Єгіазарова мали сетболи в першій та в четвертій партіях, але в обох випадках поступилися на балансі — 28:30 та 25:27 відповідно. У підсумку поразка в чотирьох партія — 30:28, 18:25, 25:13, 27:25.

Кращим снайпером гри стала Олеся Рихлюк, яка набрала 27 очок, 14 принесла Кодола.

Таким чином “жовто-блакитні” мають 6 очок і посідають 3-тю сходинку, відстаючи від лідерів (Голландії та Азербайджан) на 6 пунктів, втративши шанси на покращення позиції у майбутній грі проти Данії.

Довідка УНН: у фінальну частину напряму виходить кожен з переможців шести груп 2-го раунду відбіркового турніру. Команди, які посіли другі місця в цих групах, зіграють в груповому турнірі, де визначать володарів двох путівок.