zbirna-ukrayini-z-peremogi-startuvala-na-zhinochomu-yevrobasketi-2017

Збірна України з перемоги стартувала на жіночому Євробаскеті-2017

• 14754 переглядiв

КИЇВ. 17 червня. УНН. У чеському містечку Градець-Кралове національна команда України розпочала боротьбу на чемпіонаті Європи з жіночого баскетболу. В рамках матчу групи А наші співвітчизниці протистояли господаркам змагань — Чехії, передає кореспондент УНН.

Старт зустрічі пройшов повністю під диктовку українок за яких половину командних очок (7) принесла Аліна Ягупова — 14:3. На першу перерву команди пішли з-за 11-очкової переваги “жовто-блакитних” — 24:13. За підсумками половини баталії українки громили господарок паркету — 42:23.

Натомість в третій 10-хвилинці підопічні Володимира Холопова примудрилися набрати лише 4 очки, однак суперниці також не виблискували результативністю, додавши до свого активу 10 пунктів. У заключному відрізку українки були недосяжними для візаві — перемога

Статистика України: Ягупова — 21 очко + 7 підбирань, Удоденко 10 + 16 підбирань, Мосс 7, Ольховик 6.

Додамо, що завтра на підопічних В.Холопова очікує поєдинок із Іспанією.