zbirna-ukrayini-za-krok-do-medaley-finishuvala-v-odinochniy-zmishaniy-estafeti-na-chye-z-biatlonu

Збірна України за крок до медалей фінішувала в одиночній змішаній естафеті на ЧЄ з біатлону

• 11274 переглядiв

КИЇВ. 29 січня. УНН. У польському місті Душніки-Здруй закінчилася одиночна змішана естафета в рамках чемпіонату Європи з біатлону, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФБУ.

Команда України у складі Ірини Варвинець та Андрія Доценка прийшла до фінішу на четвертому місці (0 штрафних кіл + 5 додаткових патронів) з 20,9 секундами відтавання від переможців росіян.

На 6,3 с відстали норвежці які здобули срібну медаль, "бронза" на рахунку господарів змагань поляків.

Варто відзначити, що сьогодні Україна візьме участь й у класичній змішаній естафеті у складі: Анастасії Меркушиної, Юлії Джими, Олександра Жирного та Руслана Ткаленко.

Нагадаємо, що у Польщі "жовто-блакитні" завоювали три нагороди – "бронза" А.Меркушиної, "золото" і "срібло" Ю.Джими.

Як повідомляв УНН, Ю.Джима здобула "срібло" на чемпіонаті Європи з біатлону.