zhinocha-zbirna-ukrainy-obihrala-kosovo-z-rakhunkom-20-u-vidbori-do-yevro-2025

Жіноча збірна України обіграла Косово з рахунком 2:0 у відборі до Євро-2025

• 43597 переглядiв

Жіноча збірна України з футболу перемогла Косово з рахунком 2:0 у першому турі відбору на чемпіонат Європи 2025 року, голи забили Анна Петрик і Таміла Хіміч.

Українська жіноча збірна з футболу перемогла збірну Косова з рахунком 2:0 у першому турі відбору на Чемпіонат Європи 2025. Про це повідомляє Українська Асоціація Футболу, передає УНН.

Українська жіноча збірна з футболу здобула перемогу у першому турі до Чемпіонату Європи з футболу 2025, обігравши збірну Косова з рахунком 2:0.

Перший гол у ворота суперниць забила Анна Петрик, відправивши м'яч у сітку з пенальті на 28-й хвилині гри. Невдовзі наступила черга Таміли Хіміч, яка забила другий гол на 33-й хвилині гри.

Зараз українська збірна виступає у дивізіоні В у рамках відбору на Євро-2025. Для того, щоб потрапити на турнір, дівчатам потрібно зайняти місце у топ-3 своєї групи та успішно пройти два раунди плейоф.

Додамо

Наступний важливий поєдинок у відборі очікується 9 квітня, коли збірна України зійдеться у протистоянні зі збірною Хорватії.

Українська кіберспортивна команда NAVI перемогла у фіналі PGL CS2 Major Copenhagen 202401.04.24, 00:46 • [views_0]