zhinocha-zbirna-ukrayini-zaznala-porazki-vid-daniyi-u-vidbori-do-chs-z-futbolu

Жіноча збірна України зазнала поразки від Данії у відборі до ЧС з футболу

• 10968 переглядiв

КИЇВ. 9 червня. УНН. Жіноча збірна України з футболу зазнала поразки у домашньому матчі відбору чемпіонату світу 2019 року від команди Данії, що відбувся на “Арені Львів”, передає УНН з посиланням на ФФУ.

Перші миттєвості зустрічі були за українською командою, господарі намагалися швидко розігрувати м’яч та переводити його на фланги, де ефективно рухалися Овдійчук та Романенко. Але перший же стандарт на нашій половині поля призвів до взяття воріт: Хардер виконала навіс у район дальньої стійки, де Надім виявилася спритнішою за захисників і ударом головою переправила м’яч у сітку.

На 33-й хвилині далася взнаки індивідуальна майстерність Хардер, яка подвоїла перевагу датчанок на табло. “Десятка” гостей здійснила сміливий рейд центральною зоною на половину поля українок і невідпорним дальнім пострілом вразила правий нижній кут воріт Самсон — 0:2.

Другий тайм розпочався для команди Реви так само, як і перша половина зустрічі. Захисники проґавили ривок Надім до наших володінь, і Кравець сфолила проти форварда у штрафному майданчику. Сама ж постраждала не схибила з 11-метрової позначки.

Українська команда не знітилася навіть після такого ляпасу, і Романенко невдовзі мала можливість скоротити відставання у рахунку. Данський голкіпер витягнула м’яч із ближнього кута після небезпечного удару Тетяни головою.

Не збавила обертів і Данія, яка кілька разів гостро завершувала власні атаки, а на 75-й хвилині Самсон і взагалі була змушена фолити на Хардер, коли та вийшла віч-на-віч з воротарем. Щоправда, Катерина зірвала оплески трибун, взявши пенальті від Надім.

Завершальна частина гри виявилася особливо результативною: на гол Троельсгор, яка, втікши від свого візаві, майстерно переправила м’яч у дальній нижній кут, Україна відповіла влучним ударом з близької відстані Овдійчук. А перед фінальним свистком данська “сімка” встановила остаточний рахунок — 1:5.

Склад України: Самсон, Філенко, Басанська, Романенко (Андрухів, 60), Андрущак, Овдійчук, Апанащенко (к), Василюк, Козиренко (Калініна, 68), Хіміч, Кравець.

До вашої уваги турнірне становище у групі “4”: перша Швеція — 15 очок (5 матчів), 2-га Данія — 12 (5), 3-тя Україна — 7 (5), 4-та Угорщина — 4 (6), 5-та Хорватія — 2 (7).

Додамо, на Мундіаль-2019 пройдуть переможці груп та 4 із 7 кращих команд, які посядуть другі позиції у своїх групах.