zinchenko-vidigrav-ves-match-za-manchester-siti-u-matchi-proti-vest-bromvicha

Зінченко відіграв весь матч за "Манчестер Сіті" у поєдинку проти "Вест Бромвіча"

• 9674 переглядiв

КИЇВ. 1 лютого. УНН. У 25 турі англійської Прем'єр-Ліги в гості до "Манчестер Сіті" завітав один з аутсайдерів чемпіонату - "Вест Бромвіч", повідомляє УНН з посиланням на сайт Ліги.

У воротах "Вест Бромвіча" почергово розписалися Фернандіньйо (19 хвилина), Де Брюйне (68) та Серхіо Агуеро (89) – 3:0.
Наш Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі і провів увесь поєдинок на позиції лівого оборонця.

Примітно, що за "городян" дебютував коштовний новачок з "Атлетік" Більбао Ляпорт – провів на полі усі 90 хвилин.

Зауважимо, що "Манчестер Сіті" на чолі турнірної таблиці з 68-ма очками та випереджає найближчого конкурента "Манчестер Юнайтед" на 15 очок.