zirka-virvala-nichiyu-u-desni-v-bataliyi-za-putivku-v-upl

"Зірка" вирвала нічию у "Десни" в баталії за путівку в УПЛ

• 10368 переглядiв

КИЇВ. 25 травня. УНН. На стадіоні “Зірка” в Кропивницькому однойменний клуб за присутності 2981 уболівальника приймав чернігівську “Десну” у першій зустрічі плей-оф Української Прем’єр-ліги, передає УНН.

В середині тайму господарі створили перший момент. Обрізка біля власної карної зони футболіста “Десни” обернулася ударом з гострої позиції — м’яч пройшов біля стійки. Чернігівський колектив відповів виходом Білонога на воротаря Паст. Страж воріт “Зірки” вийшов переможцем.

На 32 хвилині простріл з правого флангу від Мостового знайшов ніким не прикритого Волкова, і представник “Десни” відкрив рахунок. До перерви гості мали шанс подвоїти перевагу — удар Мостового прийшов у штангу.

Вирівняти становище у грі “Зірці” вдалося тільки на 77 хвилині, коли після удару Чичикова невдало підставив ногу під м’яч Фаворов — автогол. До кінця часу команди обмінялися виходами гравців на ворота в яких відмінно зіграли голкіпери.

Таким чином 1:1 і володар путівки в УПЛ визначиться у матчі-відповіді 27-го травня на полі “Десни”.

Склади команд:
“Зірка”: Паст (Льопка, 46), Братков, Маткобожик, Драченко, Цюпа, Білоног, Полегенько, Загальский (Кондраков, 71), Гедж (Ямполь, 30), Петров, Чичиков. Запасні: Малиновський, Ходаковський, Семка, Аверьянов. Головний тренер: Роман Монарьов.

“Десна”: Литовка, Фаворов Д., Головко, Єрмаков, Слінкін, Коберідзе, Огіря, Фаворов А. (Арвеладзе, 87), Мостовий, Волков (Банасевич, 69), Філіппов (Безбородько, 81). Запасні: Махновський, Гадрані, Мельник, Чумак. Головний тренер: Олександр Рябоконь.

Зауважимо, що вперше в історії українського футболу двох учасників елітного дивізіону обирають за допомогою матчів плей-оф. Вперше в історії чернігівського футболу Десна виборола бронзові нагороди чемпіонату Першої ліги і отримала право на участь в матчах плей-оф.

Додамо також, в іншому протистоянні за путівку в УПЛ зійдуться одеський “Чорноморець” та срібний призер Першої ліги — ФК “Полтава”.