zorya-ogolosila-supernikiv-na-mizhsezonniy-zbir-u-sloveniyi

"Зоря" оголосила суперників на міжсезонний збір у Словенії

• 8188 переглядiв

КИЇВ. 12 червня. УНН. Стало відомо про склад суперників “Зорі” на навчально-тренувальних зборах в Словенії. Про це інформує прес-служба клубу, передає УНН.

З 1 по 14 липня “чорно-білі” будуть знаходитися на зборах в Словенії, проводячи інтенсивні тренування в рамках підготовки до нового чемпіонату.

В рамках збору на команду очікує п’ять контрольних матчів. 3-го липня стартовим суперником стане сербський “Партизан”, який за підсумками минулого чемпіонату посів друге місце, пропустивши вперед одвічного політичного опонента — “Црвену Звезду”.

Наступний суперник, з яким зустрінеться колектив Вернидуба 6-го липня, стане словенський футбольний клуб “Домжале”, який “Зоря” раніше вже перемагала на зборах. “Домжале” взяв бронзові нагороди минулого сезону і отримав право грати в кваліфікації Ліги Європи.

9-го липня луганський колектив зіграють із ще одним представником сербського чемпіонату — футбольним клубом “Чукарички”. Команда закінчила сезон на шостому місці національного чемпіонату.

11-е липня стане днем зустрічі з румунською “Астрою”. З цією командою “Зоря” зустрічалася неодноразово. У 2011-му поступилися 0:1, але виграли 2:1 сезоном пізніше. У крайньому чемпіонаті Румунії “Астра” зайняла 5-е місце.

Додамо, що фінальним суперником команди 13-го липня стане хорватський футбольний клуб “Хайдук” з міста Спліт. “Хайдук” став бронзовим призером свого чемпіонату. З цією командою “чорно-білі” вже грали в 2017-м і перемогли 1:0.