Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 21 березня 2018 11:34
Ексклюзив: Економіка
20484

Кожен переможець лотереї фінансує не тільки держбюджет, але і українських військових - П.Вайсеро

Кожен переможець лотереї фінансує не тільки держбюджет, але і українських військових - П.Вайсеро

директор з маркетингу Павло Вайсеро

Кошти, які були отримані завдяки гравцям лотереї, а це 124 млн грн й надалі спрямовуються до Держбюджету. Такі данні надав експерт.

КИЇВ. 11 лютого. УНН. За 9 місяців 2015 року оператор державних лотерей "М.С.Л." перерахував податків і зборів до державної казни на суму 124 млн. грн. Про це в ексклюзивному коментарі УНН повідомив директор з маркетингу Павло Вайсеро.

За його словами, 124 млн грн - це кошти, які були отримані, на надалі спрямовані до Держбюджету, завдяки гравцям лотереї.

"На сьогоднішній день, кожен гравець, який взяв участь в лотерейному розіграші і виграв грошовий приз - є прямим фінансовим спонсором українського бюджету. Зараз податок з кожного лотерейного виграшу становить 19,5%, де 18% від суми виграшу становить податок з доходів фізичних осіб, а 1,5% - військовий збір. Про що це говорить? Наприклад, в січні цього року в лотереї "Лото-Забава" був зірваний джек-пот розміром у 3 млн грн. Гравець, який став переможцем, поповнить державну скарбницю на 540 тисяч гривень, а відрахуванням військового збору профінансує українських військових на 45 тис. грн", - пояснив П.Вайсеро.

Таким чином, за його словами, лотереї є істотним джерелом фінансування соціальних потреб та наповнення державного бюджету.

"У всьому світі лотереї використовуються для наповнення бюджету і вважаються одним із способів додаткового добровільного оподаткування громадян. В Австралії, наприклад, доходи від проведення лотерей знаходяться на 5-му місці серед усіх джерел поповнення бюджету. Тобто, ви можете уявити, наскільки це ефективний інструмент ", - зазначив директор з маркетингу "М.С.Л.".

Він також повідомив, що оператором державних лотерей "М.С.Л." тільки за 2013-2014 роки було сплачено до державної скарбниці понад 537 млн грн.

"Разом з тим, прибуток самого оператора лотерей є незначним, а іноді навіть і зовсім відсутній. Наприклад, уявимо, що розповсюджувач на точці продав гравцям лотерейних квитків на 100 гривень. Деякі з проданих квитків виявляться виграшними, тому, умовно, 50% повернуться гравцям у вигляді виграшу. З решти, а саме 50 гривень, лотерейний оператор повинен сплатити державі податки, збори, заплатити за оренду точки продажів, виплатити зарплати співробітникам, заплатити підрядникам за виготовлення лотерейних квитків і так далі. Те, що залишиться після всього цього, і є прибуток лотерейного оператора", - пояснив П.Вайсеро.

У той же час, за його словами, компанія навіть при таких обставинах знаходить можливість слідувати прийнятим на лотерейному ринку традиціям, а саме фінансувати соціальні об'єкти і підтримувати соціальні проекти.

"Ми не тільки платимо податки, ми ще частину прибутку витрачаємо на соціальні проекти. У 2014 році, наприклад, в місті Богуслав ми відкрили навчально-тренувальний центр зимових видів спорту. На будівництво цього комплексу ми витратили близько 20 млн. грн зі свого прибутку. На сьогоднішній день кожна третя дитина в Богуславі займається в побудованому нами тренувальному центрі. У цьому контексті буде доречно також згадати, що ми вже майже 45 років є спонсорами спортивного товариства "Динамо", фінансуємо безліч юнацьких спортивних шкіл, а також були традиційними спонсорами міжнародного кінофестивалю "Молодість"", - повідомив директор з маркетингу "М.С.Л." П.Вайсеро.

Нагадаємо, як повідомляли ЗМІ, основним власником "М.С.Л." є кіпрська компанія "Evolot Limited", бенефіціаром в українському реєстрі значиться кіпріот Маркос Шіапаніс. Найбільшим власником акції комапнії "Evolot Limited" в свою чергу є кіпрська "GUEPARD LIMITED" - на 44,92%. І "MIXALENE HOLDING LIMITED" - на 44,91%. Згідно сертифікатів, виданих Міністерством енергетики комерції і туризму Кіпру, за компанією "GUEPARD" стоїть громадянин України - Косогов Юрій, який займається різними видами бізнесу в різних країнах Європи.

Довідка УНН: “М.С.Л.” — провідний оператор державних лотерей, спадкоємець відомого радянського державного підприємства “Спортлото” і безумовний лідер лотерейного ринку України вже більше 44-х років. У портфелі компанії більше 80 державних лотерей, що мають ліцензію Міністерства фінансів України. Серед лотерей компанії “М.С.Л.” найвідоміші лотерейні бренди: “Лото-Забава”, “ХТО ТАМ”, “Спортліга”, “Мегалот”, “Тіп” та “Топ”, “Спортпрогноз”, “Гонка на гроші” та численні миттєві лотереї. З 1993 року “М.С.Л.” входить до складу Європейської асоціації Державних і ТОТО лотерей. Ця асоціація об’єднала в собі лотерейні компанії Європейських країн, Ізраїлю і деяких країн СНД.

У червні 2013 року лотерейний оператор “М.С.Л.” отримав “Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри” від Європейської лотерейної асоціації. Наразі “М.С.Л.” — єдина лотерейна компанія в Україні, що отримала даний сертифікат, який свідчить про те, що лотерейний оператор привів всі свої бізнес-процеси у відповідність до європейських стандартів, які захищають інтереси гравців у лотереї.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...