Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 22 травня 2018 23:11
Ексклюзив: Суспільство
31230

УНН: стартувало тестування якості київського хліба

УНН: стартувало тестування якості київського хліба
УНН: стартувало тестування якості київського хліба

УНН продовжує соціальний експеримент щодо лабораторного дослідження якості продуктів харчування, які реалізовуються в столичних супермаркетах. Цього разу УНН перевірить київський хліб на відповідність стандартам якості.

КИЇВ. 21 вересня. УНН. 20 вересня, журналісти УНН спільно із представниками Державного центру сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції відібрали зразки хліба з метою їх лабораторної перевірки на відповідність критеріям якості.

Так, було закуплено 10 зразків різних видів хліба у двох київських супермаркетах.

Відібрану продукцію будуть перевіряти на предмет вмісту у ній цвілі та мікотоксинів.

“Сьогодні ми відібрали зразки хліба на показники вмісту мікотоксинів, згідно діючої нормативної документації - це норми медико-біологічного контролю – це №5061 1989 року, і також згідно діючої нормативної документації на території України на хліб і хлібобулочні вироби на вміст цвілі у хлібі", - повідомила завідувач лабораторії Державного центру сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції Наталія Лапай.

Відібрані зразки продукції направляються до акредитованої та незалежної лабораторії Державного центру сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції. Також, на відібрані зразки формуються акти закупівлі і додаються фіскальні чеки.

Зразки діляться на три групи — один відправляється в лабораторію для досліджень, а два інших пломбуються як зразки-свідки.

“Ці показники будуть виконуватися в Державному центрі сертифікації в лабораторії мікробіологічного дослідження, протягом 7 днів ви отримаєте результати”, - повідомила Н.Лапай.

Результати досліджування згодом будуть оприлюднені УНН.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...