Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 22:12
youtube
Ексклюзив: Політика

Поки Тимошенко за гратами, Європа не підписуватиме Угоду про ЗВТ з Україною – О.Соскін

Поки Тимошенко за гратами, Європа не підписуватиме Угоду про ЗВТ з Україною – О.Соскін

КИЇВ. 3 травня. УНН. Поки влада не звільнить екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко, переслідування підприємців, які десятками тисяч сидять в СІЗО, не припиниться. Поки не припиниться терор з боку податкової адміністрації та міліції, ніхто з Україною ніякої угоди про асоціацію підписувати не буде. Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив український політичний діяч, економіст і політолог Олег Соскін.

"В основі Європейського Союзу лежать базові документи. Одним із таких найбільш потужних базових документів, на яких побудований сучасний Європейський Союз, є Копенгагенські критерії. Там чотири групи критеріїв: економічні, соціальні, правові та політичні. Кожна з груп критеріїв має свої відповідні ознаки та свої елементи. Будь-яка країна, яка декларує, що вона хоче долучитися до ЄС і хоче стати членом ЄС у майбутньому, вона має задекларувати та створити механізми, якими ставить за мету безсумнівне виконання всіх груп Копенгагенських критеріїв. Далі країна підписує угоду про асоціацію, створюючи механізми реалізації всіх критеріїв. Це є головним. І якщо країна порушує хоча б одну із груп критеріїв, то в жодному разі вона не має шансів набути членства в Європейському Союзі. Це стандарти", – зазначив співрозмовник агентства.

За словами експерта, сьогодні керівництво країни в особі Президента Віктора Януковича й керівництва уряду в особі Миколи Азарова, і у більшості ВР – вони порушили всі базові принципи політичних, економічних, соціальних і правових Копенгагенських критеріїв. "А найяскравіше та найбільш виражено вони порушили політичні критерії, які персоніфікуються з особою Тимошенко. Тому ніхто з Україною ніякої угоди про асоціацію підписувати не буде доти, поки вона ... не буде звільнена, поки не припиниться переслідування підприємців, тому що десятки тисяч їх сидять у СІЗО; поки не припиниться терор з боку податкової адміністрації, міліції", – наголосив О.Соскін.

"І як би Порошенко не намагався це зробити, усі його зусилля зійдуть на нівець", – резюмував він.

Як повідомляв УНН, за ініціативи міністра економічного розвитку та торгівлі України Петра Порошенка відбулася телефонна розмова з Єврокомісаром з питань торгівлі Карлом де Гухтом, під час якої обговорювалася підготовка України до ЗВТ. Під час розмови сторони також  запланували до 15 травня провести зустріч у Брюсселі для узгодження та координації дій.

Крім того, під час обговорення було приділено увагу перспективам розвитку торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва і наголошено на необхідності прискорення адаптації українського законодавства та стандартів до норм ЄС, що сприятиме доступу України на ринки Євросоюзу.

У свою чергу міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле заявив, що Угода про асоціацію з ЄС не може бути ратифікована за нинішньої політичної ситуації в Україні. Водночас Г.Вестервелле відзначає важливість збереження контактів із Києвом.

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...