Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 20 травня 2018 21:17
Новини: Політика
4440

(Я НЕ ЗНАЮ ШО З ЦИМ РОБИТЬ, ВОНО З"ЯВИЛОСЬ БЕЗ АВТОРА, КУПА ПЕРЕГЛЯДІВ. 2010РІК)22 квітня пройдуть комітетські слухання щодо стратегії розвитку фінсектора України

КИЇВ. 3 березня. УНН. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності ухвалив рішення про проведення комітетських слухань на тему: "Основні напрямки розвитку законодавчої бази ринку цінних паперів в Україні". Про це повідомили УНН в прес- службі ВР.

Необхідність проведення заходу народні депутати обумовлюють потребою визначення стратегічних засад розвитку складових фінансового сектора України.

На засіданні зазначалося, що "базовим доктринальним документом, яким визначаються основи розвитку ринків фінансових інструментів є Концепція функціонування та розвитку фондового ринку України, затверджена постановою Верховної Ради від 22 вересня 1995 року".

На думку парламентаріїв, "вона, безумовно, відіграла свою позитивну роль у формуванні і здійсненні цілеспрямованої політики держави щодо становлення та розвитку фондового ринку, дозволила вирішити велику кількість проблем у фінансовій системі та забезпечила закладення перспективних основ функціонування ринків капіталів".

Водночас, проаналізувавши Концепцію, народні депутати вважають, що багато її положень досі не реалізовані. Так, зокрема, не виконана головна мета Концепції - становлення цілісного, високоліквідного, ефективного й справедливого ринку цінних паперів в Україні, регульованого державою та інтегрованого у світові фондові ринки. На думку членів Комітету, документ є декларативним та таким, що окреслює лише "загальні рамки розвитку фондового ринку". Наголошувалося також на тому, що схвалена чотирнадцять років тому Концепція є "морально застарілою та такою, що не відповідає сучасним реаліям як української економіки взагалі, так і фондового ринку зокрема".

Тому Комітет вважає за необхідне провести обговорення нагальних питань у цій сфері, за участю народних депутатів, представників органів державної влади, бізнесу, експертів та громадських організацій для напрацювання спільної концептуальної позиції щодо шляхів удосконалення законодавчого врегулювання системи ринка капіталів України, а також визначення стратегічних засад розвитку ринку цінних паперів. Слухання заплановано провести 22 квітня.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...