Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
четвер, 17 серпня 2017 р.19:24
Новини: Політика

КСУ навчився не звертати уваги на заяви політиків - А.Стрижак

Конституційний Суд України навчився ухвалювати рішення попри заяви українських політиків, оскільки їхня точка зору часто залежить від того при владі вони перебувають чи в опозиції. Про це Голова Конституційного Суду України Андрій Стрижак сказав під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним послом Сполучених Штатів Америки в Україні Джоном Теффтом, повідомили ІМК в прес-службі КСУ.

У ході зустрічі А.Стрижак також повідомив, що зараз КСУ працює у досить напруженому режимі: з початку року Суд розглянув близько 50-ти справ, зараз на розгляді перебуває іще майже 40.

За його словами, більшість справ у провадженні політичного характеру, але разом з тим значно поменшало подань щодо розподілу владних повноважень між Кабінетом Міністрів і Президентом України, отже Суд може більше уваги приділити зверненням громадян.

Крім того, А.Стрижак наголосив, що на відміну від багатьох інших Конституційний Суд України має повноваження у частині внесення змін до Конституції. Без його вердикту змінити Основний Закон України не можливо.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини