реклама
Вівторок, 11 червня 2013, 08:58 • Олексій Туманов

В Києві розпочнеться міжнародна конференція щодо реалізації конвенції "MEDICRIME"

КИЇВ. 11 червня. УНН. Сьогодні, 11 червня, в Києві розпочнеться міжнародна конференція "Підходи до практичної реалізації Конвенції Ради Європи про підроблення медичної продукції та подібні злочини, що загрожують охороні здоров'я (Конвенція "MEDICRIME")", організатором якої є Рада Європи та Державна служба України з лікарських засобів. Про це УНН повідомили у прес-службі уряду.

Відкриття конференції розпочнеться виступом віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка.

В якості спікерів у конференції візьмуть участь члени Кабінету Міністрів України, експерти Ради Європи, керівники регуляторних та правоохоронних органів країн, що підписали Конвенцію "MEDICRIME" та потенційних підписантів даної Конвенції. Вони обговорять шляхи імплементації Конвенції у національні законодавства.

У міжнародному форумі візьмуть участь представники міжнародних організацій, в тому числі Всесвітньої організації охорони здоров'я, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Генерального Директорату з прав людини та верховенства права (DG I) Ради Європи, Генерального Директорату з Демократії (DGII).

Від імені України своє бачення реалізації положень Конвенції запропонують представники Держлікслужби України, Ради Національної безпеки та оборони України, Кабінету Міністрів України, народні депутати Верховної Ради України, МВС України, Служби безпеки України, Міністерства доходів і зборів країни (Державна митна служба України).

Своїм досвідом поділяться представники регуляторних та правоохоронних органів Азербайджану, Вірменії, Великої Британії, Грузії, Італії, Польщі, Російської Федерації, Румунії, Туреччини, України, Франції, а також представники посольств відповідних країн

Нагадаємо, у 2011 році Україна була у числі країн, що першими підписали Конвенцію MEDICRIME і першою ратифікувала її у 2012 році. Тому, ініціюючи даний захід, Рада Європи звернулася саме до українського уряду з пропозицією провести міжнародну конференцію.

Джерело: УНН
Коментарі 0

Останнім часом у коментарях під матеріалами УНН почастішали випадки вживання нецензурної лексики та провокативних закликів до розпалювання міжнаціональної ворожнечі та нетерпимості, незаконного розповсюдження зброї, що становить загрозу для життя і здоров'я громадян України. Редакція УНН просить дописувачів утримуватися від подібних формулювань, бути толерантними до висловлювань інших читачів та не принижувати їхню честь, гідність, віросповідання і громадянську позицію. У разі недотримання даних рекомендацій УНН буде змушений тимчасово відключити функцію, яка дозволяє коментувати матеріали, опубліковані на сайті. Дякуємо за розуміння!

Для того, щоб залишити коментар, Вам необхідно авторизуватись.
Ви не авторизовані

Ви можете коментувати через соціальні мережі

Додати коментар

Увійти через:

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

загрузка...
Погода, Новости, загрузка...