Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
неділя, 20 серпня 2017 р.08:04
Новини: Політика

Молоді держслужбовці зможуть пройти стажування в МЗС Німеччини

Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини запрошує 20 молодих співробітників державних установ України пройти двотижневе стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини восени 2010 року. Про це ІМК повідомили у прес-службі ВР.

Програма стажування "High Level Exchange Programme" для молодих держслужбовців з України була започаткована міністрами закордонних справ ФРН та України у 2005 році. У рамках програми молоді фахівці з України матимуть можливість особисто спостерігати за роботою Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, вивчати принципи функціонування німецького адміністративного апарату та зазирнути у багатогранність міжнародних відносин.

Участь у стажуванні "High Level Exchange Programme" можуть брати:

- співробітники державних установ України (національного, регіонального або комунального рівнів), які ще не досягли 40-річного віку, володіють відмінним знанням англійської мови, мають принаймні 1 рік професійного досвіду роботи у сфері державного управління, цікавляться зовнішньою політикою.

Якщо у Вас виникатимуть питання з приводу програми стажування HLEP, звертайтесь у відділ політики Посольства Німеччини за телефоном: (044) 247- 68-12, відповідальні особи: Ольга Сердечна (pol-30@kiew.auswaertiges- amt.de) та Оксана Ящищак (роl-31@kiew.auswaertiges-amt.de).

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини