Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
пʼятниця, 28 липня 2017 р.12:48
Новини: Політика

Україна та Азербайджан співпрацюватимуть у правовій сфері

Україна та Азербайджан висловлюють зацікавленість у розвитку співробітництва у правовій сфері. Про це було заявлено під час зустрічі міністра юстиції України Олександра Лавриновича з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Азербайджан в Україні Тялятом Алієвим, яка відбулася сьогодні в Міністерстві юстиції України за ініціативи азербайджанського посольства. Про це ІМК повідомили у прес-службі відомства.

За словами Посла Азербайджану в Україні, з огляду на стратегічну спрямованість співробітництва між двома країнами, вбачається актуальним розвиток двосторонньої договірно-правової бази.

Під час зустрічі сторони також обговорили розвиток співробітництва в рамках чинних договорів про співробітництво у правовій сфері між Україною та Азербайджаном, зокрема, в рамках Договору про передачу осіб, засуджених до позбавлення волі, для подальшого відбування покарання.

У цьому контексті О.Лавринович висловився за розвиток міжвідомчих контактів органів юстиції двох країн. Під час зустрічі український міністр передав офіційне запрошення відвідати Україну з візитом міністру юстиції Азербайджану Фікрету Мамедову.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...