Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
субота, 22 липня 2017 р.00:33
Новини: Політика

Опозицію звинуватили в маніпуляціях

У заявах опозиції щодо обрання першого віце-спікера є певне маніпулювання. Таку думку в ефірі одного з українських телеканалів висловив депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко, передає ІМК.

"Ніде - ні у старій редакції регламенту, ні у новій - не було зафіксовано посаду першого віце-спікера за опозицією. Усні домовленості випливали з тих політичних розкладів, що були на момент обрання парламенту у 2006 році", - пояснив регіонал.

За його словами, коли Партія регіонів отримала посаду першого віце-спікера, вона недоотримала кілька комітетів. "Зараз Микола Томенко представляє опозицію. Маніпулювання полягають у тому, що начебто опозиція недоотримала крісла віце-спікера. Не було внесено жодної пропозиції про призначення першого віце-спікера, про відкликання Томенка з посади, адже не можна віце- спікера обирати першим віце-спікером", - зазначив він.

Також депутат підкреслив, що представники опозиції не склали повноважень у тих комітетах, щоб на їхні місця могли претендувати інші. "Лицемірство присутнє у політиці, але я - за чесність", - зазначив Ю.Мірошниченко і додав, що опозиція буде у будь-якому випадку представлена у керівництві парламенту, хоча її функція - спостерігати та контролювати, а не керувати.

"Сьогодні лідери фракцій опозиції і коаліції консенсусно ухвалили рішення про те, що завтра представник уряду буде звітувати про ті угоди, які планується підписати з РФ. Демократія не так швидко рухається, але принципів намагаємося дотримуватися", - зазначив також він.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини