Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
пʼятниця, 21 липня 2017 р.22:51
Новини: Політика

ОБСЄ допоможе В.Януковичу боротися з корупцією

Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) заявляє про готовність до співробітництва з новою владою України у сферах реформування правової сфери та захисту прав людини. На цьому наголосив Координатор проектів ОБСЄ в Україні, посол Любомир Копай під час зустрічі з міністром юстиції України Олександром Лавриновичем, яка відбулася в українському Мін‘юсті 11 травня увечері. Про це ІМК повідомили у прес-службі урядовця.

Л.Копай заявив про можливість впровадження в Україні проекту, спрямованого на створення в країні ефективної антикорупційної системи. "Ця тема співпадає з пріоритетами нового Президента України. І ми хотіли б підтримувати українську владу у цьому напрямку", - зазначив він.

Координатор проектів ОБСЄ заявив також про готовність сприяти зусиллям нової влади, спрямованим на захист та реалізацію прав людини.

У ході зустрічі сторони дійшли згоди, щодо можливості надання Україні експертної та методологічної допомоги для реалізації в країні реформ у правовій сфері.

Разом з тим, міністр юстиції висловив побажання щодо переоцінки концепції такого співробітництва. О.Лавринович висловився за можливе зменшення кількості проектів співробітництва, що реалізуються в Україні, у тому числі за участю ОБСЄ, на користь їх якості. "Нова влада в Україні має намір працювати на результат. А тому є доцільність залучення експертів з обох сторін для перегляду змісту та наповнення існуючих проектів технічної допомоги Україні або започаткування нових", - зазначив він у ході зустрічі з Координатором проектів ОБСЄ.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини