Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
неділя, 23 липня 2017 р.02:54
Новини: Політика

Може ускладнитися доступ людей до суду - ВСУ

Судді Верховного Суду України звернулися з листом до Президента України Віктора Януковича. Про це повідомили ІМК в прес-службі ВСУ.

"Наявна інформація щодо діяльності створеної Президентом України Робочої групи з питань судової реформи свідчить про вибір помилкових підходів до визначення напрямів подальшого розвитку судової влади, зокрема визначення нового судоустрою держави та статусу Верховного Суду України", - зазначається в листі.

"Нові підходи обумовлять появу нових системних проблем у судочинстві, ускладнять доступ людей до суду", - переконані судді. На їхню думку, серед пропозицій Робочої групи є намагання провести ревізію чинної Конституції України та вихолостити її зміст без внесення в установленому порядку змін до неї.

Судді переконані, що позбавлення, як це пропонується, ВСУ процесуальних можливостей виконувати свою конституційну функцію, виведення його із системи перегляду рішень нижчих судів унеможливлює здійснення ним правосуддя як судовим органом.

Виходячи із викладеного, судді Верховного Суду України звернулися до Президента як гаранта додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина з проханням врахувати їхню позицію при підготовці законодавчих пропозицій щодо судової реформи і не допустити ухвалення рішень, спрямованих на руйнацію правосуддя.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини