Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
пʼятниця, 21 липня 2017 р.22:53
Новини: Політика

Анонсовано нове покоління міжмережевих екранів

Компанія McAfee Inc. випустила в продаж міжмережевого екрану наступного покоління - McAfee Firewall Enterprise версія 8. Про це IT-IMK повідомляє прес-служба компанії.

У новій версії компанією McAfee розширені вже існуючі можливості захисту на рівні додатків, що забезпечуються лінійкою програмно-апаратних міжмережевих екранів рівня підприємства, надаючи можливість адміністраторам безпеки

можливість бачити, розпізнавати і застосовувати задану політику відносно тисяч додатків, невидимих для звичайного міжмережевого екрану.

Взаємодіючи в режимі реального часу з блоком аналізу глобальних загроз McAfee, що базується на "хмарної" обробці даних, McAfee Firewall Enterprise і McAfee Firewall Enterprise Profiler забезпечують більш повну картину спостереження за зовнішніми та внутрішніми загрозами і уразливими місцями, ефективно захищають клієнтів і знижують витрати на забезпечення дотримання нормативних вимог, а також на експлуатаційні витрати.

"Однією з цілей випуску наступного покоління міжмережевого екрану компанії McAfee є бажання подолати стагнацію на ринку таких рішень, викликану відсутністю можливостей адекватно змінюватися у відповідь на ріст і розвиток загроз. Міжмережеві екрани останнього покоління неефективно реалізують політику підприємств, вони просто складні і дороги в управлінні ", - говорить Ден Райан (Dan Ryan), виконавчий віце-президент і головний керуючий підрозділом безпеки мереж в McAfee Inc. - "Випускаючи на ринок нову версію, ми представляємо користувачам наступного покоління брандмауер, який покликаний підвищити безпеку мережі, знижуючи при цьому витрати на забезпечення дотримання нормативних вимог і на експлуатаційні витрати".

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини