Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
пʼятниця, 18 серпня 2017 р.22:04
Новини: Політика

Зміни податкового законодавства призведуть до тінізації економіки - Н.Королевська

"Уряд продовжує практику посилення тиску на економіку шляхом регулярного зміни податкового законодавства", - розповіла голова Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталія Королевська, коментуючи винесений на голосування до Верховної Ради законопроект N 6337 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оподаткування)". Про це ІМК повідомили в прес-службі політика.

"Нинішній уряд продовжує практику посилення тиску на бізнес, на економіку шляхом щорічного "рихтування" податкового законодавства. Прийняті 11 травня в першому читанні зміни податкового законодавства призведуть до збільшення тінізації економіки", - підкреслила Н. Королевська.

На сьогоднішньому засіданні Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва прийнято рішення звернутися до профільного Комітету з питань податкової та митної політики з проханням відхилити законопроект N 6337.

"Ми сподівалися, що нові економічні стандарти, задекларовані на виборах, будуть відображені в законодавчих документах. Але так не сталося, і вчорашній законопроект - це реквієм по всіх реформ, він означає регресію української економіки. З такими підходами ні про які реформи, ні про яке поліпшення бізнес-клімату в 2010 році не може бути й мови", - вважає голова Комітету ВР.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини