Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
неділя, 23 липня 2017 р.02:58
Новини: Політика

Львівська ОДА намагатиметься повернути частину повноважень

Львівська обласна рада хоче повернути собі частину своїх повноважень. По цьому питанню відбуватиметься голосування під час сесії облради, а поставлене дане питання було під час президії ОДА. Про це ІМК повідомив депутат Львівської облради Михайло Ваврин.

За його словами, таке голосування стане першим кроком Львівської ОДА на шляху повернення повноважень, які свого часу були їй делеговані. "Для початку йдеться про повернення до повноважень Львівської облради виконкомів рад", - сказав М.Ваврин.

Він пояснив, що облрада має власні повноваження, а також повноваження, делеговані їй. "Кроки по поверненню цих повноважень будуть нашими першими кроками. Депутати облради від БЮТ готові у повному складі проголосувати за це питання", - запевнив депутат.

Натомість, як повідомив агенству інший депутат облради, який захотів залишитися неназваним, серед перших питань повернення делегованих Львівській ОДА повноважень, буде повернення до облради відділу внутрішньої політики, який на даний момент функціонує при ОДА. Причиною такого кроку він назвав призначення на посаду голови Львівської ОДА "регіонала" Василя Горбаля, який має іншу, відмінну від думки мешканців області, точку зору на вирішення низки проблем Львівщини.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини