Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
пʼятниця, 28 липня 2017 р.00:45
Новини: Політика

Опозиція не висувала кандидатів на посаду першого віце-спікера - В.Литвин

Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що керівництво парламенту має спільно відповідати за організацію роботи Верховної Ради і "виступати єдиною командою виключно з державних позицій". Про це ІМК повідомили у прес- службі парламенту.

Відповідаючи на запитання, чому коаліція не віддала посаду першого заступника голови Верховної Ради опозиції, В.Литвин зазначив, що він неодноразово звертався до всіх фракцій, і в першу чергу до представників опозиції, із проханням запропонувати свою кандидатуру. Проте, за його словами, опозиція не внесла жодних кандидатур на цю посаду.

"Пропозиція віддати цю посаду Томенку пролунала в сесійній залі, коли вже було внесено проект постанови і фактично розпочали розгляд питання з приводу обрання Мартинюка", - зауважив В.Литвин. Він висловив думку про те, що М.Томенка звільнили би з посади заступника голови Верховної Ради, а на нову посаду - не обрали б. "При цьому не голосували б ті, хто є, здавалось б, його соратниками. Я знаю, про що говорю, бо є багато претендентів на відповідну посаду. В результаті, хто найбільше потерпів би?", - сказав В.Литвин.

Керівник парламенту також наголосив, що для нього "ключове значення має те, що людина, яка увійшла в президію, повинна дотримуватися не партійних принципів, а виходити з позицій загальної відповідальності і робити все, щоб консолідувати цю різношерсту Верховну Раду і забезпечити діяльність виключно в межах закону про регламент, а потім уже в позаробочий час демонструвати свою партійність".

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...