Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
неділя, 23 липня 2017 р.02:51
Новини: Політика

У столиці почали діяти нові тарифи для релігійних організацій

Київський міський голова затвердив нові тарифи на деякі види комунальних послуг для релігійних організацій, зокрема на послуги централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води та водовідведення. Про це ІМК повідомили у прес-службі КМДА.

Згідно з розпорядженням КМДА від 30.04.2010р. N328, ціна на теплову енергію для релігійних організацій становить 199,57 за 1Гкал. На послуги з централізованого опалення: 218,93 грн за 1Гкал у разі наявності будинкових засобів обліку теплової енергії та 5,36 грн за 1Гкал у разі їх відсутності.

Тариф на послуги з централізованого постачання гарячої води при наявності у приміщенні засобів обліку гарячої води становить 14,36 грн за 1 куб.м. Централізоване постачання холодної води та водовідведення холодної та гарячої води коштують: 2,33 грн за 1 куб.м. (холодна вода), та 1,98 за 1 куб.м. (водовідведення).

У разі проведення розрахунків за посередництвом виконавців послуг та КП "ГІОЦ" додатково нараховується ще 4% до суми тарифу. Зазначені тарифи набули чинності 1 травня поточного року.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини