Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
субота, 19 серпня 2017 р.05:13
Новини: Політика

17 травня столичний суд розгляне справу "Міськжитлобуду"

17 травня у Голосіївському районному суді міста Києва розглядатиметься перша з трьох ініційованих будівельною компанією "Міськжитлобуд", що належить депутату Київради від Блоку Литвина Денису Костржевському, справ по відбору квартир в людей, які придбали їх в забудовника чотири роки тому. Про це ІМК повідомили в прес-службі ОСББ "Голосієвська фортеця".

Справа розглядатиметься у Голосіївському районному суді міста Києва. Суддя - Новак А.В.

Початок засідання: 16.00.

Нагадаємо, що на початку квітня троє мешканців житлового комплексу "Голосієво" повідомили про спробу компанії ТОВ "Міськжитлобуд" через суд відібрати в них квартири.

Вони зазначили, що в своїх позовних заявах підприємство ТОВ "Міськжитлобуд" стверджує, що начебто спочатку договори про участь у будівництві були підписані з офшорною компанією "Сармос лімітед" і лише потім помилково вдруге - з їх теперішніми власниками. Тому, компанія депутата від Блоку Литвина та директора аеропорту "Жуляни" просить суд виправити помилку та відібрати в них помешкання. Натомість пропонує повернути символічну суму, яка щонайменше вдвічі менша ніж та, яку сплачували люди при купівлі, і майже в шість разів менша за ціни аналогічних квартир, що "Міськжитлобуд" сьогодні реалізовує в цьому ж будинку.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини