Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
неділя, 23 липня 2017 р.02:50
Новини: Політика

І.Заєць: російська мова приведе конфліктів серед українців

Соціодослідження показують, що зміна мовного режиму в Україні, зміна законодавства, яке вже вистоялося, приведе до високого рівня конфліктності в 3 рази. Про це сьогодні під час конференції "Українська і російська мова в Україні - перспективи двомовності", що відбувалася у Російському центрі науки і культури в Києві сказав ІМК народний депутат від фракції Наша Україна Народна Самооборона Іван Заєць.

"Це говорить про те, що така постановка питання переслідує не наукові цілі, вона переслідує не якісь там проблеми наукового характеру, а це політична постановка питання спрямована на загострення ситуації в Україні, на підвищення конфлікту генності", - зауважив політик.

Він також зазначив, що для українців є умовою державності рідна мова, що є гарантом відродження української нації.

"Нам же пропонують запровадити таку, начебто, ліберальну формулу культурної рівноправності. Насправді, це механізм, технологія за якою перевага надається мові, яка виконувала або обслуговувала саме колоніальний статус цієї держави. Це формула на користь тієї держави, яка ще не позбулася імперських звичаїв. У нашому випадку, це на користь Росії, на користь російської мови", - наголосив нардеп.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини