Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
четвер, 20 липня 2017 р.22:40
Новини: Політика

Українські власники зброї зберуться разом 15 травня

15 травня 2010 року Українська асоціація власників зброї проведе перший відкритий захід для своїх членів під назвою Gun Open Day, передає ІМК.

У програмі заходу - різноманітні змагання, майстер-класи, шоу-програма. Змагання серед дійсних членів Асоціації проходитимуть у трьох найпопулярніших класах: "пістолет", "карабін" та "мисливська рушниця".

Також у вільному режимі працюватимуть стрілецькі майданчики, де кожен зможе

продемонструвати свою стрілецьку майстерність.

Гості свята отримають насолоду від майстер-класів та показових виступів спортсменів Міжнародної конфедерації практичної стрільби та представників клубу ножового бою "Клинок". "Гарна зброя у вмілих руках - це не лише страшна сила, а й прекрасне захоплююче шоу, яке гудно оцінять глядачі", - впевнений керівник клубу "Клинок" Андрій Лисогор.

"Зацікавленість нашою діяльністю та заходом, який ми організовуємо, вкотре підтверджує необхідність існування нашої Асоціації. Питання формування громадської думки та культури поводження зі зброєю для нас не менш пріоритетні, ніж ухвалення Закону про зброю. В наших планах також проведення національних стрілецьких фестивалів, різноманітних зброярських шоу та виставок", - каже Голова Наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін.

Партнерами Gun Open Day виступили мисливський салон "Verney-Carron", страхова компанія "ubi страхування", реєстратор доменних імен "imena.ua", а також інформаційне агентство "Інтермедіа консалтинг".

Спортивно-стрілецький комплекс "Сапсан", де 15 травня 2010 р. о 12:00 розпочнеться перший в історії України Gun Open Day, знаходиться за адресою: Київська область, м. Бровари, вул. Чкалова, 29.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...