Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
субота, 22 липня 2017 р.20:55
Новини: Політика

"Київенерго" вимагає від КМДА понад 2 млрд грн боргу

АК "Київенерго" направила до КМДА лист, в якому нагадала про необхідність у терміновому порядку сплатити заборгованість по компенсації збитків компанії на виробництво теплової енергії через тарифи, які встановлено нижче економічно обґрунтованого рівня. Про це ІМК повідомили у Департаменті корпоративних комунікацій "Київенерго".

"Основним завданням "Київенерго" є забезпечення сталого функціонування енергетичного комплексу Києва. Це є не менш важливим завданням ніж виплата заробітної плати працівникам бюджетної та комунальної сфери. Незважаючи на неодноразові звернення Компанії до міської влади щодо значного боргу міського бюджету перед "Київенерго", питання відшкодування різниці в тарифах за надану теплову енергію залишається не вирішеним", - йдеться у листі.

Станом на 1 травня 2010 року Київська міська влада заборгувала "Київенерго" 1 млрд 868 млн грн по компенсації збитків на виробництво теплової енергії. Споживачі теплової та електричної енергії АК "Київенерго" заборгували компанії 2 млрд. 190 млн. грн.

"Боржники винні Київенерго астрономічну суму - понад 4 млрд. грн. Майже половина цієї суми - борг міського бюджету по різниці в тарифах. Ми черговий раз нагадали столичній владі про невідкладність вирішення цього питання та сподіваємося почути, яким чином і коли буде компенсовано збитки "Київенерго". Адже міська влада має для цього всі важелі - по-перше, саме вона затверджує тарифи та формує бюджет, а по-друге, - в її силах застосувати ефективні механізми взаєморозрахунків", - прокоментував лист фінансовий директор АК "Київенерго" Михайло Уткін.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини