Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
субота, 22 липня 2017 р.00:41
Новини: Політика

В.Янукович: російсько- українські відносини впливають на Європу

У Києві під головуванням Президента Віктора Януковича відбулося засідання української частини Українсько-Російської міжнародної комісії. Про це ІМК повідомили у прес-службі глави держави.

Основним питанням порядку денного була підготовка до третього засідання Українсько-Російської міжурядової комісії, яке, за словами глави держави, відбудеться під час офіційного візиту до України Президента Російської Федерації Дмитра Медведєва 17-18 травня.

На початку засідання В.Янукович відзначив, що тривалий час ця комісія не працювала, тож для відновлення її роботи чинною владою урядом було докладено чималих зусиль. "Ми декілька місяців співпрацюємо з багатьох напрямків, і нам вдалося на цьому короткому етапі знайти спільну мову. На сьогодні, безумовно, відновлено атмосферу порозуміння між нашими країнами, і це дуже важливо", - сказав Президент.

В.Янукович підкреслив, що на даному етапі вкрай необхідно створити всі умови для подальшої конструктивної і результативної роботи міністерств і відомств. "Дуже важливо, щоб відбувся той діловий контакт, який є головною передумовою для розвитку економічних відносин між діловими колами України та Росії".

Характеризуючи відносини України та Росії, глава держави, зокрема, сказав: "Я дивлюся на відносини з Росією з точки зору перспективи, подолання наслідків економічної кризи в Україні й ефективного використання можливостей нашої держави для підняття рівня економіки".

В.Янукович висловив переконання, що це питання хвилює не тільки Україну і Росію, а й сусідів та партнерів обох держав, бо "від українсько-російських відносин багато що залежить і в Європі".

"Зацікавленість, що спостерігається з боку інших країн, дає підстави для активізації відносин України та РФ і зрушення з місця питань, які не вирішувалися роками", - резюмував В.Янукович.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини