Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
пʼятниця, 28 липня 2017 р.17:04
Новини: Політика

Депутати БЮТ і НУ-НС не отримають частини зарплати - В.Литвин

Матеріальні збитки, завдані парламенту 27 квітня, будуть відшкодовані із зарплат народних депутатів України з фракцій БЮТ та Блоку "НУ-НС". Про це заявив в ефірі одного з телеканалів Голова Верховної Ради Володимир Литвин, повідомили ІМК у прес-службі ВР.

В.Литвин зазначив, що яйця і димові шашки до сесійної зали занесли представники двох фракцій - БЮТ і "НУ-НС", і зважаючи на це, сума, "яка дорівнює десь мільйон", повинна бути відшкодована ними.

"Я доручив підготувати листи до керівників фракцій, пропорційно розділивши ці кошти, і з рекомендацією у добровільному порядку сплатити ці кошти. Ні - тоді ці кошти будуть відраховуватися із заробітної плати", - зауважив він.

"Далі нехай між собою з`ясовують, хто має компенсувати керівнику фракції відповідні витрати, які здійснюватимуться за рахунок його коштів", - сказав керівник парламенту.

В.Литвин також назвав неприпустимим рукоприкладство в сесійній залі і повідомив, що зараз відбувається відповідне розслідування подій, які відбулися під час ратифікації українсько-російських угод 27 квітня: "Крім матеріальних збитків, які повинні бути компенсовані, потрібно прийняти серйозне рішення щодо фізичної шкоди, якої зазнали народні депутати".

"Я вважаю, що зробити вигляд, що нічого не сталося, буде неправильно, тому що такі дії без відповідної оцінки будуть породжувати безкарність", - резюмував спікер.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...