Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
пʼятниця, 28 липня 2017 р.00:43
Новини: Політика

Не потрібно залякувати людей феноменом газотранспортного консорціуму - О.Зарубінський

Сам феномен газотранспортного консорціуму не потрібно зображати як "жупел" (то чим залякують - Ред.), яким підбурюють людей протидіяти чи підтримувати цю ідею. Так народний депутат від фракції Блоку Литвина Олег Зарубінський прокоментував ІМК зареєстрований депутатом В.Кисельовим законопроект, яким пропонує парламенту дозволити приватизацію й реорганізацію газотранспортної системи України.

"Розглядати потрібно цей законопроект у змістовному плані. Якщо мова дійсно йде про трьохсторонній консорціум, де складовими ланками є транзитер, тобто Україна, споживач - Євросоюз і постачальники - Російська федерація, треба спокійно і з розумом на це дивитися", - зазначив політик.

"Якщо мова йде про модернізацію української ГТС і Україна зуміє добитися прямих інвестицій, я буду тільки за. Хто цього не розуміє, я хочу привернути увагу до США, які всіляко стимулюють японські та китайські інвестиції в економіку та конкретні галузі американської суперекономіки", - додав О.Зарубінський.

Також нардеп проінформував, що поки фракція Блоку Литвина не визначилася з позицією стосовно цього законопроекту, оскільки не обговорювала це питання на засіданні фракції.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...