Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
понеділок, 21 серпня 2017 р.15:57
Новини: Політика

Програму економічних реформ В.Януковича затвердять 2 червня

З метою перегляду попередніх результатів роботи Комітету економічних реформ, Президент України провів нараду з Главою Адміністрації Президента України Сергієм Льовочкіним, його першим заступником - виконавчим секретарем Комітету Іриною Акімовою та експертами, залученими до роботи Комітету, де було зазначено, що Програму економічних реформ буде затверджено на засіданні Комітету 2 червня 2010 року. Про це ІМК повідомили в прес-службі глави держави.

Глава держави підкреслив, що у вирішенні цих питань він виходить з потреби забезпечити в результаті реалізації Програми реформ підвищення якості життя громадян та покращення соціальних послуг, для чого потрібно забезпечити стабілізацію державних фінансів, стабільне зростання економіки, що має супроводжуватися зниженням інфляції.

Президентом було підкреслено необхідність першочергового вирішення питань проведення податкової реформи, дерегуляції діяльності малого та середнього бізнесу, а також створення умов для значного зростання інвестицій у базові галузі та інфраструктури, реформи системи соціального захисту та формування прозорого ринку землі сільськогосподарського призначення.

Було також визначено ключові реформи на другий та третій етапи реалізації Програми.

Віктор Янукович дав доручення доопрацювати Програму економічних реформ до 1 червня.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини