Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
пʼятниця, 28 липня 2017 р.00:40
Новини: Політика

Підвищення акцизних зборів спрямує в бюджет додаткових 4,1 млрд грн

"За рахунок збільшення ставок акцизного збору Уряд планує додатково отримати 4,1 млрд грн до бюджету", - зазначив перший заступник міністра фінансів України Вадим Копилов. Про це ІМК повідомили в прес-службі Мінфіну.

"Акцизний податок - це , як правило, - спеціальний податок на групу товарів не завжди корисних для здоров`я. Саме такий податок дозволяє обмежити вживання шкідливих продуктів людиною. А хто все ж таки хоче споживати такі вироби, має за це сплачувати кошти", - повідомив В.Копилов.

Також він зазначив, що практика багатьох країн свідчить про те, що в умовах кризи компенсаторами збільшення бюджетних видатків повинні бути акцизні збори та ресурсні платежі. Зокрема, збільшено ставки акцизу на алкогольні напої, тютюнові вироби та нафтопродукти у наших сусідів - Росії, Молдові, багатьох країнах Євросоюзу. Зокрема, Латвії, Фінляндії та інших.

"Уряд України планує додатково отримати до бюджету від підвищення ставок на тютюнові вироби - 2,2 млрд грн, від підвищення ставок на бензини - 1.2 млрд грн. Такі дії Уряду, вважаю,- вмотивовані, зрозумілі усім категоріям громадян і народним депутатам", - зазначив В.Копилов.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...