Неділя, 22 січня 2017 16:18

Українець М.Швед допоміг ФК "Севілья" перемогти у першому турі юнацької ЛЧ

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Український гравець іспанської "Севільї" Мар'ян Швед вийшов зі стартових хвилин поєдинку групового етапу молодіжної Ліги чемпіонів і допоміг команді перемогти, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФК "Севілья".

У першому турі підопічні Агустіна Лопес-Паес з рахунком 4:2 обіграли менхенгладбахську "Боруссію".

Наш 18-річний співвітчизник М.Швед став автором першого гольового моменту на тринадцятій хвилині. "Десятка" "Севільї" виконала точний простріл справа на Рубена Кольмонеро, котрий не зумів реалізувати свою нагоду.

Відзначимо, що на 52-й хвилині поєдинку М.Шведа замінив Гонсалес Родрігес.

Голи у зустрічі забивали: Абад 13, Фалькон 20, Мартінес 83, 90+4 - Холтбі 43, Сімакала 58.

Нагадаємо, що М.Швед перейшов до складу "Севільї" цього літа із львівських "Карпат" за 1 мільйон євро та 30% суми, котра піде в "Карпати" після наступного продажу футболіста.