Пʼятниця, 20 січня 2017 08:06

Українець Н.Коваленко здобув "срібло" зі спортивної ходьби на змаганнях у Білорусії

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Білоруське містечко Вороново приймало традиційні міжнародні змагання зі спортивної ходьби, де виступали двоє українських легкоатлетів, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію легкої атлетики України.

На дистанції 10 км боролися за нагороди двоє українців – Назар Коваленко та Іван Лосев.

Н.Коваленко фінішував другим зі "срібним" часом 39,05 хвилини. Швидше дистанцію пройшов лише росіянин Петро Трофімов (38,55 хв). І.Лосев завершити дистанцію не зумів, адже був дискваліфікований.

Зазначимо, що змагання серед жінок виграла росіянка Надєжда Сєргєєва (44,33 хв).

Нагадаємо, одним із найкращих результатів у кар'єрі Н.Коваленка являється срібна медаль Універсіади 2013 року у Казані на дистанції 20 км у командному заліку.