пʼятниця, 21 липня 2017 р.21:24

Є.Коноплянка у дебютному матчі Ліги чемпіонів відзначився забитим голом

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Український півзахисник "Севільї" та збірної України Євген Коноплянка забив гол у матчі Ліги чемпіонів проти менхенгладбахської "Боруссії", повідомляє кореспондент УНН.

Наш співвітчизник вийшов у матчі на заміну разом Хосе Антоніо Рейесом на 83-й хвилині й відзначився вже через хвилину - з його подачею з правого флангу не впорався воротар гостей Ян Зоммер.

Відзначимо, що гол Є.Коноплянки допоміг іспанському клубові взяти три очки у грі, перемігши свого візаві з результатом 3:0. Авторами інших голів стали Кевін Гамейро (пенальті) та Евер Банега.

Нагадаємо, що це перший гол Є.Коноплянки в Лізі чемпіонів за "Севілью", адже до цього український футболіст тільки забив гол у ворота "Барселони" в розіграші Суперкубка УЄФА.