Четвер, 25 травня 2017 03:15

Збірна Франції стала другим учасником півфіналу Євробаскету-2015

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Збірна Франції переграла команду Латвії в чвертьфіналі чемпіонату Європи 2015 року з рахунком 84:70, передає УНН з посиланням на сайт Федерації баскетболу України.

Латвійці не бажали нічим поступатися одному з головних претендентів на титул та чинному володаря трофею. З перших секунд на майданчику пішла досить рівна гра. А кінцівка першої чверті краще вдалася латвійцям – 25:21. Та все ж таки французи багато гостям не стали дозволяти. Уже в другій чверті вони вирівняли становище. А у другій половині зустрічі господарі плей-офф не залишили шансів латвійцям.

Франція: Паркер 18 очок + 6 передач, Діао 14, Гобер 13 + 6 підбирань, Де Коло 11, Латвія: Яніченокс 16, Стрелнієкс 14, Бертанс 12.

Нагадаємо, що у півфіналі Франція зіграє з Іспанією, яка раніше в драматичній боротьбі здолала Грецію.