Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 26 квітня 2018 14:54
Новини: Економіка
10188

Кабмін зобов'язав шість відомств забезпечити прозорість у видобувних галузях

КИЇВ. 16 вересня. УНН. На офіційному порталі Верховної Ради України опублікували Розпорядження Кабмінету міністрів № 910-р “План заходів із впровадження Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях на 2015 рік”, за яким міністерства до 17 вересня повинні підготувати чотири нормативно-правові акти, повідомляє УНН.

До 17 вересня Міненерговугілля, Мінфін, Мінекономрозвитку, Мінприроди, Держстат і Державна фіскальна служба повинні розробити та подати на розгляд Кабінету Міністрів України:

- проект акта Кабінету Міністрів України щодо порядку забезпечення прозорості у видобувних галузях;

- спільно із Державною фіскальною службою і державним комітетом статистки забезпечити збір та подання Міненерговугіллю інформації за 2013 рік, необхідної для підготовки звіту відповідно до вимог Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях;

- Міністерство фінансів з Державною фіскальною службою повинні підготувати та подати Міненерговугіллю інформацію за 2013 рік про обсяги надходжень до державного та місцевих бюджетів від сплати загальнодержавних та місцевих податків і зборів та інших платежів суб’єктами господарювання у видобувних галузях, а також про розподіл видатків державного та місцевих бюджетів на розвиток видобувних галузей. Крім того вони повинні узагальнити та подати Міненерговугіллю інформацію за 2013 рік про порядок оподаткування суб’єктів господарювання у видобувних галузях та реформи, що проводились у зазначеній сфері.

- Мінприроди повинні забезпечити подання Міненерговугіллю оновленої інформації про діючі ліцензії, спеціальні дозволи, угоди про умови користування надрами, що надають право користувачам надр здійснювати розвідку нафти, газу, вугілля та інших корисних копалин, дослідно-промислову розробку родовищ, та реформи, що здійснюються у зазначеній сфері.

Крім того, до 15 жовтня Міненерговугілля має затвердити та оприлюднити на офіційному веб-сайті Міненерговугілля звіт за 2013 рік відповідно до вимог Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях.

А Міненерговугілля, Мінфін, Мінекономрозвитку, Мінприроди до 15 листопада мають подати на розгляд Кабміну законопроект щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях, у якому передбачити звітування Міненерговугіллю суб’єктів господарювання у зазначених галузях відповідно до Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях.

Як повідомляв УНН, 16 вересня Кабінет міністрів України погодив призначення Марка Роллінза на голову компанії "Укрнафта".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...