Пʼятниця, 24 березня 2017 12:35

"Динамо" перемогло "Порту" в юнацькій Лізі чемпіонів

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Молодіжна команда "Динамо" (гравці до 19 років) успішно провела перший поєдинок проти своїх однолітків із "Порту", повідомляє УНН з посиланням на прес-службу клубу.

Португальці володіли ініціативою на старті поєдинку, який проходив на стадіоні "Динамо" ім.Лобановського. Вже на 3-й хвилині Жорже виконав подачу зі стандартного положення і м’яч влетів у сітку воріт голкіпера Солдатенка.

Під завершення тайму "динамівці" зрівняли рахунок на 43 хвилині. Навіс з флангу виграв Щебетун і в дотик переправив м’яч на партнера і Тарануха зумів пробити воротаря суперників.

По перерві Щебетун втратив свою нагоду, не забивши практично з лінії воріт. Однак на 80 хвилині Смирний замкнув головою подачу з кутового і встановив фінальний рахунок 2:1.

Склад київського "Динамо" U-19: Солдатенко, Лук'янчук, Чоботенко, Тимчик, Дубінчак (Сімчо, 89), Шепелєв, Михайличенко (К), Калюжний, Козак (Смирний, 68), Тарануха (Циганков, 56), Щебетун.
Запасні: Маханьков, Нестеренко, Шапаренко, Алексєєв.

Нагадаємо, що у вівторок "Шахтар" програв "Реалу" 4:0 в юнацькій Лізі чемпіонів.