Середа, 29 березня 2017 21:04

Біатлоністи Чернігівщини виграли естафетну гонку на чемпіонаті України

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Біатлоністи команди Чернігівської області виграли заключну гонку на літньому чемпіонаті України – змішану естафету, передає УНН з посиланням на xsport.ua.

Чернігівська четвірка у складі Юлії Бригинець, Ірини Варвинець, Сергія Семенова та Артема Прими єдиною з усіх команд уникла кіл штрафу і привезла на фініші суперникам більше двох хвилин відставання.

Найближчими переслідувачами виявилися біатлоністи Тернопільщини. За цю команди бігли три спортсмени національної збірної: Анастасія Меркушина, Олена Підгрушна і Дмитро Підручний, а також резервіст Віталій Труш. Його 3 штрафних кола на третьому етапі відкинули команду на 10 місце. Зусиллями Підручного Тернопіль фінішував другим.

Бронза дісталася сумчанам, у складі який була тільки одна зірка - Валентина Семеренко. Також виступала чемпіонка світу в юніорській віковій категорії Анна Кривонос. Дівчата привезли команду на п'ятому місці, а молоді хлопці Богдан Цимбал і Денис Насико підняли збірну на третю позицію.

Найшвидший етап в жіночій частині естафети видала дворазова чемпіонка світу з літнього біатлону-2015 Ольга Абрамова - 16:52.0. Другий час - 17.22,2 - показала сенсаційна переможниця Ірина Варвинець. Шість секунд їй програла Олена Підгрушна, котра в Чернігові вигравала також гонку переслідування.

У чоловічій частині до трійки за кращим чистим часом увійшли Сергій Семенов (18:12.9), Олександр Жирний (18:14.9) і Володимир Сємаков (18:29.7).