пʼятниця, 21 липня 2017 р.13:26

К.Бондаренко пробилася до чвертьфіналу тенісного турніру у Токіо

КИЇВ. 17 вересня. УНН. Українська тенісистка Катерина Бондаренко пробилася до чвертьфіналу турніру WTA в Токіо з призовим фондом 250 тисяч доларів, передає УНН з посиланням на Тенісний портал України.

У матчі другого раунду киянка за 1 годину 42 хвилини обіграла австралійську тенісистку Ярмілу Гайдошову – 6:1, 3:6, 6:4.

Для К.Бондаренко-молодшої це другий чвертьфінал на турнірах WTA в цьому сезоні. Нагадаємо, що в Стамбулі вона також зуміла вийти до цієї стадії.

Наступною суперницею українки стане бельгійська тенісистка Яніна Вікмайєр. Це буде шоста особиста зустріч між суперницями. Поки рахунок в іграх між ними 3-2 на користь К.Бондаренко.

Зазначимо, що наша тенісистка, яка посідає в рейтингу 85-те місце, зіграє з Я.Вікмайєр вже вдруге в 2015 році. У другому раунді турніру в Бірмінгемі К.Бондаренко перемогла Я.Вікмайєр у трьох партіях – 4:6, 7:6(5), 6:3.