понеділок, 24 липня 2017 р.21:00

Баскетболісти Греції виграли у Латвії і зберегли надії на Олімпіаду-2016

КИЇВ. 17 вересня. УНН. Баскетболісти збірної Греції виграли у команди Латвії на чемпіонаті Європи і зберегли надії на виступ на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро 2016 року, передає УНН з посиланням на fbu.kiev.ua.

У парі, яка продовжувала боротьбу за 5-8 місця на Євробаскеті в Ліллі, греки були в статусі фаворитів. Але перша чверть закінчилась на користь латвійців 24:17, у яких кращим був Фрейманіс з 10-ма очками.

У другій чверті зусиллями Бурусіса та Спануліса греки здійснили ривок 20:4, але латвійці відіграли 16 очок поспіль, вирівнявши рахунок у чверті 20:20.

На велику перерву команди пішли за рахунку 44:37 на користь Латвії, а перед останнім відрізком латвійці ще вели одне очко – 61:60.

Четвертий період почався також з двох поспіль влучань Спануліса, після чого в рахунку попереду вже опинилась Греція, яка не поступилась до фінального свистка.

Загальний рахунок 97:90 (17:24, 20:20, 23:17, 37:29). Грецькі баскетболісти фінішували на Євробаскеті 5-ми і поборються за путівку на Олімпіаду на одному з кваліфікаційних турнірів.

Зараз у Ліллі проходить матч за 6-те місце між Чехією та Італією, а пізніше відбудеться перший півфінал Іспанія – Франція.