Понеділок, 16 січня 2017 20:08

Збірна Іспанії стала першим фіналістом Євробаскету-2015

КИЇВ. 18 вересня. УНН. Чинний чемпіон Європи Франція поступився у півфіналі Євробаскету-2015 Іспанії і зіграє у матчі за бронзові нагороди турніру, повідомляє кореспондент УНН.

Відкрив рахунок у поєдинку центровий іспанців Пау Газоль, котрий забив із середньої дистанції. Однак після цього французи зробили ривок і повели у рахунку 13:6. На перерву команди пішли за триочкової переваги Франції. Запекла боротьба продовжилася і у другій чверті, яка завершилася лише перевагою в одне очко Франції 33:32.

На останні десять хвилин французи виходили лідерами 56:48. Однак лідер Іспанії П.Газоль не дав суперникам перемогти в основний час і гра продовжилася в овертаймі (66:66). А вже після додаткових п’яти хвилин поєдинку перемога дісталася іспанцям 80:75.

Статистика: Франція – Де Коло 14 очок, Батюм 14, Лаверньє 11, Желабаль 10, Паркер 10 + 6 передач, Іспанія – Газоль 40 + 11 підбирань, Родрігез 15, по 7 очок Фернандез, Ллюль та Міротич.

Варто відзначити, що одним із арбітрів матчу був українець Борис Рижик.

Додамо також, інший фіналіст чемпіонату Європи визначиться у протистоянні Сербії і Литви.