середа, 18 жовтня 2017 р.06:17

Команда Литви стала другим фіналістом Євробаскету-2015

КИЇВ. 19 вересня. УНН. Збірна Литви стала другим фіналістом чемпіонату Європи з баскетболу, завдавши у 1/2 фіналу змагань поразки баскетболістам Сербії, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Поєдинок розпочався з перестрілки лідера сербів Теодосича, який закинув трійку, та литовця Мачюліса – два з гри. Поступово литовці забезпечили невеликий відрив й виграли чверть в п’ять очок. По ходу другої 10-хвилинки їхня перевага збільшилась до 11 очок, але ривок Радуліци та активність Теодосича звели перевагу литовців нанівець.

Однак після великої перерви очікуваного перелому не наступило. Литовці згуртувались й виграли четверть в чотири очки. Утримувати перевагу їм допомагала краща гра на підбираннях. Щоправда, литовці більше порушували правила, що й використовували під кінець серби. Їм майже вдалося ліквідувати відставання. За 14 секунд до сирени Теодосич складним триочковим скоротив відставання від литовців до одного очка. Однак штрафними на останніх секундах литовці втримали перевагу – 67:64.

Відзначимо, що сербам вдавалося менше втрачати м’яч, натомість їх суперники виграли підбирання (40:29) та забили практично у два рази більше очок з-під кільця (40:22).

Нагадаємо, що у неділю, 20 вересня, в фіналі чемпіонату Європи зіграють Іспанія – Литва. А у битві за третє місце зійдуться Франція – Сербія.